ליווי וייעוץ עסקי

הדוחות הכספיים מראים שאתם מרוויחים, אבל אתם לא רואים כסף?

אין לכם בעסק בקרה על הוצאות והכנסות?

אתם מרגישים שכל הזמן אתם רק מכבים שריפות?

אנו נאבחן את הסיבות לקשיים הקיימים בעסק שלכם, נכין תוכנית עבודה עם הצעות לשיפור הפעילות ונלווה אתכם עד לפתרון הבעיות.

יועצי עושים עסק הינם יועצים מורשים של משרד הכלכלה (באמצעות מעוף), משרד הקליטה והעלייה ומשרד התיירות, דבר המאפשר לכם לקבל תהליך ליווי וייעוץ עסקי בסבסוד ממשלתי לכל סוגי העסקים בישראל.

והכי חשוב, משרדנו יעניק לכם ליווי עסקי צמוד לכל אורך התהליך הנדרש.

תמונה 3

עסק חדש

יזמים, יש לכם רעיון עסקי מעולה ואתם רוצים להקים עסק, אבל לא בטוחים שזה יצליח?

הידעתם כי על כל 10 עסקים שנפתחו בשנת 2019 תשעה עסקים נסגרו? במילים אחרות: לא פחות מ-90% מהעסקים שנפתחו בשנת 2019 כלל לא שרדו את שנתם הראשונה!

ייעוץ עסקי מקדים וביצוע בדיקה מקצועית שלנו טרם פתיחת העסק היה יכול למנוע זאת ולחסוך לכם אלפי שקלים ועוגמת נפש.

עסק קיים

בעלי עסק, אתם מרגישים שהעסק שלכם נתקע ולא מצליח להתרומם? לא מרוצים מהתוצאות?

אתם מכירים את העסק שלכם יותר טוב מכולם, אבל כבר הרבה זמן אתם מרגישים שמשהו שם לא עובד כמו שצריך. אולי אתם לא ממוקדים? אולי אתם לא יודעים איך להתנהל מול הבנק? נמאס לכם לכבות שריפות?

יועצי עושים עסק יסייעו לכם לאתר את מקור הבעיה, לשפר את ביצועי העסק ולאפשר לכם להרוויח יותר.

עושים עסק תמונה

בעושים עסק מאפשרים לכם ליהנות מליווי עסקי מסובסד. אם אתם עולים חדשים, תושבים חוזרים (באמצעות משרד העלייה והקליטה), בעלי עסק תיירותי (באמצעות משרד התיירות) או בעלי עסק קטן ובינוני (באמצעות מעוף לעסקים – משרד הכלכלה והתעשייה) תוכלו לקבל את הליווי והייעוץ העסקי בעלויות מסובסדות באמצעות תוכניות ממשלתיות לתמיכה בעסקים. תזכו לסבסוד של בין 60% ל-100% מעלויות הייעוץ והליווי העסקי.

הלקוחות שלנו מספרים

שאלות נפוצות

ייעוץ עסקי הוא תהליך שבו יועץ עסקי חיצוני מנתח את פעילות העסק ומסייע לשיפור ניהול העסק בכל היבטיו להשגת מטרותיו של בעל העסק. יתרונו של היועץ העסקי הוא הידע המקצועי, הניסיון והעובדה שבמסגרת עבודתו הוא חשוף למספר רב של עסקים ולמגוון רחב מאוד של היבטים בניהול העסק.

היועץ העסקי בוחן את העסק שלכם בעיניים מקצועיות ובאופן אובייקטיבי. בשונה מבעל העסק, היועץ העסקי, אינו מחובר רגשית מה המאפשר לו לשפוט ולנתח את הביצועים בצורה טובה וריאלית יותר. בנוסף היועץ העסקי מזהה בעסק חולשות וחוזקות ומתווה דרך לשיפור הפעילות העסקית.

תזרים מזומנים הוא למעשה זרימת הכסף לעסק וממנו. באמצעות התזרים מזומנים ניתן לדעת בכל רגע נתון כמה כסף עומד להיכנס לעסק וכמה כסף עומד לצאת. ניהול תזרים מזומנים מאפשר לבעל העסק לדעת מה יהיה מצבו הכספי בעוד יום, שבוע, חודש או רבעון. באמצעות ניהול תזרים מזומנים ניתן למנוע חריגות עתידיות בחשבון הבנק.

נשמח לעזור לך

Call Now Button